top of page

Prawo rodzinne

Usługi Prawne w Zakresie Prawa Rodzinnego

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowej pomocy prawnej w zakresie prawa rodzinnego. Oferujemy profesjonalne doradztwo i reprezentację w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, majątkowych oraz dotyczących władzy rodzicielskiej. Nasze usługi są skierowane do tych, którzy potrzebują rzetelnego wsparcia i skutecznych rozwiązań prawnych w trudnych sytuacjach rodzinnych.

Kompleksowe Doradztwo i Reprezentacja w Prawie Rodzinnym


Nasza kancelaria oferuje pełne wsparcie prawne w zakresie prawa rodzinnego, reprezentując klientów w sprawach o rozwód, separację, alimenty, podział majątku oraz w sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej. Dzięki doświadczeniu w negocjacjach oraz w sporządzaniu odpowiednich dokumentów, zapewniamy profesjonalne doradztwo i skuteczną ochronę praw naszych klientów.


Zakres Usług w Prawie Rodzinnym:

  • Rozwody i Separacje: Prowadzimy sprawy rozwodowe i separacyjne, zapewniając wsparcie na każdym etapie procesu.

  • Alimenty: Reprezentujemy w negocjacjach alimentacyjnych, sporządzamy pozwy o alimenty, doradzamy w kwestii ustalania wysokości alimentów oraz wspieramy w egzekwowaniu należności.

  • Podział Majątku: Pomagamy w sporządzaniu umów podziału majątku wspólnego, przygotowujemy spisy majątku i reprezentujemy klientów w sprawach sądowych o podział majątku.

  • Kontakty z Dziećmi i Władza Rodzicielska: Doradzamy w sprawach dotyczących regulacji kontaktów z dziećmi oraz w sprawach o ograniczenie, pozbawienie lub przywrócenie władzy rodzicielskiej.

  • Przymusowa Rozdzielność Majątkowa: Oferujemy pomoc w ustanawianiu przymusowej rozdzielności majątkowej między małżonkami.

Baza wiedzy

bottom of page