top of page

Baza wiedzy

Igrzyska Europejskie 2023 - postępowanie zakończone sukcesem!

Już w czerwcu w Krakowie ruszają Igrzyska Europejskie. Będzie to największa w tym roku tego typu impreza sportowa w Europie. Weźmie w niej udział około 7 000 zawodników z 50 krajów, którzy będą rywalizować w blisko 30 dyscyplinach sportu.

To wielkie święto sportu, odbywające się w Krakowie oraz wielu innych miastach stanowi również olbrzymie wyzwanie finansowe, logistyczne oraz prawne dla osób je organizujących i wymaga przeprowadzenia wielu postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.

Z olbrzymią przyjemnością pragniemy poinformować, że jedno z tychże postępowań zakończyło się sukcesem reprezentowanego przez nas konsorcjum wykonawców w składzie Meta sp. z o.o. (Arena Catering - https://arenacatering.pl/) oraz Lastrada Catering sp. z o.o. (https://lastrada.pl/).

Oferta reprezentowanego przez nas konsorcjum wykonawców została uznana za najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.: "Wykonanie usług cateringowych na terenie Wioski Zawodniczej w Krakowie organizowanej w ramach Igrzysk Europejskich 2023 Kraków Małopolska 2023". Wartość całego zamówienia opiewa na kwotę blisko 16 milionów złotych i będzie obejmowało m.in. catering blisko 130 000 posiłków dla sportowców.

Nasz praca obejmowała: 
- doradztwo prawne w toku postępowania;
- reprezentowanie w postępowaniu odwoławczym przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Dziękujemy za zaufanie. Będziemy mocno kibicować wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego wielkiego przedsięwzięcia i sportowcom w trakcie ich rywalizacji. Do zobaczenia na trybunach!

bottom of page